Zaterdag , 31 augustus, vanaf 14:00 uur waren er drie podia vol fijne optredens en activiteiten.
DE LUIFEL
Onder de Luifel zwaren ’s middags doorlopend muziek, poëzie en cabaret optredens. Presentator: Jesse Laport. ’s Avonds is hier ‘de man die blauw werd’ een show van theaterwerkplaats Kazou met dichters Erik Jan Harmens, Radna Fabias, Jesse Laport.
En LUCKY FONZ III !!
Jesse Laport kan niet ontbreken bij Het Park Vertelt. Veelgevraagd performer en presentator. ’s Middags onze host en ’s avonds performer. Dichter des Gelderlands en Stadsdichter van Arnhem; winnaar van vele prijzen voor spoken word en poetry slam. Meer over Jesse Laport
Het programma:

Yke Schotanus / Gerard Vuuregge

Dichtersduo Strijkplankpoëzie

Vera Bon

Ester Naomi Perquin

Sylvia Hubers

Thomas Verbogt en Beatrice van der Poel – Montere Weemoed

Erik Jan Harmens

Radna Fabias

Theaterwerkplaats Kazou

LUCKY FONZ III
DE BINNENWERLED
Dit is het dichterspodium met deelnemers aan de Binnenwereld dichtwedstrijd en ‘last minute’ dichters. En ook: theateract ‘Verslagen’ en de prijsuitreiking van de dichtwedstrijd. Presentator: Cassandra Onck. Begin van de avond speelt hier Beeldend Danstheater Telder.
Muzikant en dichter Cassandra Onck geeft iedereen die woorden zoekt voor zijn binnenwereld het podium. Cassandra is nieuwsgierig naar alles en iedereen. Ook naar jouw woorden. Meer over Cassandra Onck
Het programma:

Dichterspodium

Wil Schmal

Theaterwerkplaats Kazou, ‘Verslagen’

Prijsuitreiking dichtwedstrijd

Beeldend Danstheater Telder, Between Words
DE ZOOMERIJ
De hele middag is er van alles te doen op het Zoomerij Plein. Theater, spoken word, creatief bezig… zeker weten dat niet alleen de kinderen hier helemaal los gaan.
Het programma:

Workshop spoken word Connor & Mees

Productiehuis Meer Opslag, Mee met de dierenambulance

Voorleestent

Creatief bezig
